To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Plener_edited.png

* Dojazd powyżej 10 km dodatkowo płatny 1zł/km

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

sesja ciążowa plener + studio.png
nagłówek.jpeg

O SESJACH CIĄŻOWYCH

Sesje ciążowe to jeden z moich ukochanych typów sesji. Bardzo wyraźnie dostrzegam i podziwiam piękno i siłę bijące od przyszłej Matki. Sama jestem mamą i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy dzień ciąży jest prosty i "piękny". Każdy jest jednak bardzo ważny, bo zbliża Cię do Pierwszego Spotkania ;) Pamięć o ciąży zaciera się dość szybko w natłoku nowych obowiązków i przeżyć. Pozwól mi uwiecznić dla Ciebie piękno tej ulotnej "chwili" Twojego życia. Ono jest! Zapewniam Cię o tym, a ja czekam tylko by je dla Ciebie odnaleźć jeśli sama go nie dostrzegasz. Pozwól się zaskoczyć ❤️

POZOWANIE

Możesz być spokojna - przez całą sesję będę prowadzić Cię za rękę. Pokażę Ci wszystkie pozy i na bieżąco będę kontrolować Twoje ustawienie. Jestem też otwarta na wszystkie propozycje. Sesja to Twój czas :)

PRZYGOTOWANIE

Jedyne o co powinnaś zadbać sama to makijaż i ewentualnie fryzura. W przypadku długich włosów dobrze sprawdzają się fale i loki, ponieważ w trakcie sesji, jeśli tylko masz na to ochotę, delikatnie modyfikuję Twoje uczesanie pod konkretne stylizacje.

MAKIJAŻ

Na życzenie, istnieje możliwość wykonania w studio profesjonalnego makijażu. Takie zapotrzebowanie należy zgłosić z wyprzedzeniem, celem rezerwacji terminu u wizażystki. Koszt makijażu wynosi 100 zł. Płatność za wykonanie takiej usługi ma miejsce w dniu sesji, bezpośrednio do wykonawcy :)

STYLIZACJA

Zapewniam wszystkie stylizacje niezbędne do wykonania sesji. Posiadam szeroką gamę sukienek, materiałów wiązanych na modelkach, koronek, body i akcesoriów do włosów, niezbędnych do stworzenia bajecznych stylizacji, w których podkreślimy lub w ogóle odkryjemy Twoją kobiecość.

PLAN SESJI

Każdą sesję planuję indywidualnie zgodnie z naszymi ustaleniami. Proszę uprzejmie o stosowanie się do poczynionych ustaleń, gdyż wpływają one na finalny efekt sesji :)

Kwestie, które wymagają ustalenia:

- czy na sesji będzie obecny Twój partner lub dzieci?

- czy są kolory, które preferujecie do wykorzystania przy tworzeniu aranżacji?

- czy chciałabyś powtórzyć któreś z ujęć znajdujących się w moim portfolio?

Bardzo dziękuję za zapoznanie się z powyższymi informacjami. Usprawni to na pewno przebieg Waszej sesji. Do zobaczenia! ❤️