* Dojazd powyżej 10 km dodatkowo płatny 1zł/km

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

nagłówek.jpeg

POZOWANIE

Możesz być spokojna - przez całą sesję będę prowadzić Cię za rękę. Pokażę Ci wszystkie pozy i na bieżąco będę kontrolować Twoje ustawienie. Jestem też otwarta na wszystkie propozycje. Sesja to Twój czas :)

PRZYGOTOWANIE

To o co powinnaś zadbać sama przed sesją to na pewno makijaż i ewentualnie fryzura. W przypadku długich włosów dobrze sprawdzają się fale i loki, ponieważ w trakcie sesji, jeśli tylko masz na to ochotę, delikatnie modyfikuję Twoje uczesanie pod konkretne stylizacje. Poproszę Cię również o zastanowienie się nad stylizacją, w której chciałabyś wystąpić w czasie sesji.

MAKIJAŻ

Na życzenie, istnieje możliwość wykonania w studio profesjonalnego makijażu. Takie zapotrzebowanie należy zgłosić z wyprzedzeniem, celem rezerwacji terminu u wizażystki. Koszt makijażu wynosi 100 zł. Płatność za wykonanie takiej usługi ma miejsce w dniu sesji, bezpośrednio do wykonawcy :)

STYLIZACJA

W mojej kolekcji posiadam sukienki, które możemy wykorzystać w czasie sesji. Bardzo lubię wykorzystywać materiały typu tiul, szyfon, jersey do przewiązywania na modelkach celem uzyskania eterycznych lub przeciwnie ekstrawaganckich stylizacji. W przypadku sesji kobiecych jestem otwarta także na Twoje propozycje stylizacji, na elementy Twojej garderoby, które pozwolą na pokazanie Ciebie takiej jaka jesteś, ale moim okiem :) Wspólnie wydobędziemy z Ciebie pokłady kobiecości płynącej zarówno z siły jak i delikatności.

Bardzo dziękuję za zapoznanie się z powyższymi informacjami. Usprawni to na pewno przebieg Waszej sesji. Do zobaczenia! ❤️