To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

nagłówek.jpeg

O SESJI NOWORODKOWEJ

2.png

Sesje noworodkowe wykonywane są najpóźniej w 14.tej dobie życia Maleństwa ze względu na jego bezpieczeństwo i komfort. W trakcie sesji staram się zapewnić warunki, które sprawiają, że Maluszek czuje się maksymalnie komfortowo i bezpiecznie. Studio jest dobrze nagrzane, w tle rozchodzi się delikatna, kojąca muzyka i biały szum. Atmosfera jest spokojna i bez napięć. Mamy dużo czasu na karmienie i przytulanie, a rytm sesji wyznacza Wasze Dzieciątko. 

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

Jeśli jest to możliwe, zachęcam aby Maluszek został nakarmiony w trakcie sesji, tuż po przebraniu w ubranko do sesji. W trakcie karmienia najprawdopodobniej poczuje się błogo i uśnie co ułatwi ułożenie go w odpowiedniej pozycji do wykonania uroczych kadrów :) 

W studio znajduje się toaleta. Na czas sesji na podłodze kładę sztywny przewijak, więc bez problemu możemy przewinąć Maleństwo. W razie potrzeby dysponuję także podgrzewaczem do butelek.

Dla komfortu Maluszka proszę Was o zabranie ze sobą kocyka, którym będziemy przykrywać Dzieciątko podczas karmienia i przebierania.

W trakcie sesji świetnie sprawdza się smoczek jeśli Dziecko go akceptuje, a Wy wyrażacie na niego zgodę.

UBIÓR

Aby zdjęcia prezentowały się najpiękniej jak to możliwe, bardzo ważne jest zadbanie o kwestię ubioru. Stylizacje całej rodziny powinny być możliwie spójne pod kątem kolorystycznym. Najlepiej sprawdzą się ubrania gładkie, bez wzorów i nadruków.

Proszę zawsze rodziców o przygotowanie w miarę możliwości następujących zestawów kolorystycznych:

- czerń - świetnie sprawdzają się nawet najzwyklejsze, gładkie T-shirty w kolorze czarnym

- biel/beż - tu sprawdzą się zarówno T-shirty jak i koszule/sukienki.

Kwestię ubioru możemy omówić indywidualnie. Służę pomocą w tej kwestii.

UWAGA!

Zwyczajowo proszę o ściągnięcie skarpet, zegarków i wszelkich niepotrzebnych akcesoriów, ale to Wy ostatecznie decydujecie o tym czy to zrobicie czy nie ;) Zwracam więc szczególną uwagę na skarpety, które potrafią zrujnować ostateczny efekt zdjęcia :D

PLAN SESJI

Każdą sesję planuję indywidualnie zgodnie z naszymi ustaleniami. Proszę uprzejmie o stosowanie się do poczynionych ustaleń, gdyż wpływają one na finalny efekt sesji :)

Kwestie, które wymagają ustalenia:

- czy na sesji będzie obecne Rodzeństwo Maluszka? 

- czy są kolory, które preferujecie do wykorzystania przy tworzeniu aranżacji?

- czy chcielibyście powtórzyć któreś z ujęć znajdujących się w moim portfolio?

Bardzo dziękuję za zapoznanie się z powyższymi informacjami. Usprawni to na pewno przebieg Waszej sesji. Do zobaczenia! ❤️