sesja urodzinowa zwykła.jpeg

* Dojazd powyżej 10 km dodatkowo płatny 1zł/km

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

2.png
nagłówek.jpeg
2.png

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

W trakcie sesji świetnie się bawimy i pojawia się dużo emocji. Uczestnictwo w sesji zdjęciowej jest dla dzieci bardzo dużym przeżyciem, gdyż znajdują się w nowym miejscu, i poznają nową osobę, która śledzi każdy ich ruch przez aparat. Umawiając sesję zdjęciową warto zastanowić się nad rytmem dnia dziecka - kiedy jest wyspane, najedzone i w dobrym humorze. Zachęcam do zabrania ze sobą na sesję napoju i przekąsek, które w awaryjnej sytuacji mogą trochę poprawić humorek dziecka.

STYLIZACJE

Na życzenie możemy w trakcie sesji wykonać także ujęcie rodzinne. W tym wypadku aby zdjęcia prezentowały się najpiękniej jak to możliwe, bardzo ważne jest zadbanie o kwestię ubioru. Stylizacje całej rodziny powinny być możliwie spójne pod kątem kolorystycznym. Najlepiej sprawdzą się ubrania gładkie, bez wzorów i nadruków.

Kwestię ubioru możemy omówić indywidualnie. Służę pomocą w tej kwestii. Bardzo często wysyłacie do mnie zdjęcia ubrań branych pod uwagę i wspólnie komponujemy z tego odpowiedni zestaw. W trakcie kompletowania stylizacji możecie podać mi rozmiary ubrań, które aktualnie noszą dzieci. Być może posiadam akurat w swojej kolekcji coś odpowiedniego :)

UWAGA!

W przypadku sesji studyjnych zwyczajowo proszę o ściągnięcie skarpet, zegarków i wszelkich niepotrzebnych akcesoriów, ale to Wy ostatecznie decydujecie o tym czy to zrobicie czy nie ;) Zwracam więc szczególną uwagę na skarpety, które potrafią zrujnować ostateczny efekt zdjęcia :D

PLAN SESJI

Każdą sesję planuję indywidualnie zgodnie z naszymi ustaleniami. Proszę uprzejmie o stosowanie się do poczynionych ustaleń, gdyż wpływają one na finalny efekt sesji :)

Kwestie, które wymagają ustalenia:

- liczba osób biorących w sesji oraz informacje dotyczące dzieci: wiek, imiona, rozmiary ubrań i ewentualnie aktualne zainteresowania (ulubieni bohaterowie bajek/książek)

- czy chcielibyście powtórzyć któreś z ujęć znajdujących się w moim portfolio?

Bardzo dziękuję za zapoznanie się z powyższymi informacjami. Usprawni to na pewno przebieg Waszej sesji. Do zobaczenia! ❤️