sesja rodzinna i dziecięca.png

* Dojazd powyżej 10 km dodatkowo płatny 1zł/km

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Nie dostrzegamy, ile piękna jest w tym, co nas otacza. Jest też w nas, w naszym zwykłym życiu, w śniadaniu z dziećmi przy kuchennym stole, w spacerze z tatą, w wylegiwaniu się na słońcu... Nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile codziennie umyka nam cudownych chwil. Szukamy ich po całym świecie, a mamy je obok siebie i w sobie.

- Leszek Gnoiński

Grafika w mediach społecznościowych Polana_edited.png
nagłówek.jpeg
2.png
2.png

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

W trakcie sesji świetnie się bawimy i pojawia się dużo emocji. Uczestnictwo w sesji zdjęciowej jest dla dzieci bardzo dużym przeżyciem, gdyż znajdują się w nowym miejscu, i poznają nową osobę, która śledzi każdy ich ruch przez aparat. Umawiając sesję zdjęciową warto zastanowić się nad rytmem dnia dziecka - kiedy jest wyspane, najedzone i w dobrym humorze. Zachęcam do zabrania ze sobą na sesję napoju i przekąsek, które w awaryjnej sytuacji mogą trochę poprawić humorek dziecka. Bardzo fajnie sprawdza się jabłuszko, które jest dodatkowo bardzo fotogeniczne ;)

Kilkulatki warto uprzedzić o zbliżającym się spotkaniu z fotografem i przedstawić je jako formę dobrej zabawy. Starsze dzieci również warto przygotować do spotkania, zapewniając że sesja to czas dla rodziny i panuje na niej luźna atmosfera. Plan sesji dostosowany jest zawsze indywidualnie do wieku dzieci. 

STYLIZACJE

Aby zdjęcia prezentowały się najpiękniej jak to możliwe, bardzo ważne jest zadbanie o kwestię ubioru. Stylizacje całej rodziny powinny być możliwie spójne pod kątem kolorystycznym. Najlepiej sprawdzą się ubrania gładkie, bez wzorów i nadruków.

Kwestię ubioru możemy omówić indywidualnie. Służę pomocą w tej kwestii. Bardzo często wysyłacie do mnie zdjęcia ubrań branych pod uwagę i wspólnie komponujemy z tego odpowiedni zestaw. W trakcie kompletowania stylizacji możecie podać mi rozmiary ubrań, które aktualnie noszą dzieci. Być może posiadam akurat w swojej kolekcji coś odpowiedniego :)

UWAGA!

W przypadku sesji studyjnych zwyczajowo proszę o ściągnięcie skarpet, zegarków i wszelkich niepotrzebnych akcesoriów, ale to Wy ostatecznie decydujecie o tym czy to zrobicie czy nie ;) Zwracam więc szczególną uwagę na skarpety, które potrafią zrujnować ostateczny efekt zdjęcia :D

PLAN SESJI

Każdą sesję planuję indywidualnie zgodnie z naszymi ustaleniami. Proszę uprzejmie o stosowanie się do poczynionych ustaleń, gdyż wpływają one na finalny efekt sesji :)

Kwestie, które wymagają ustalenia:

- liczba osób biorących w sesji oraz informacje dotyczące dzieci: wiek, imiona, rozmiary ubrań i ewentualnie aktualne zainteresowania (ulubieni bohaterowie bajek/książek)

- czy chcielibyście powtórzyć któreś z ujęć znajdujących się w moim portfolio?

Bardzo dziękuję za zapoznanie się z powyższymi informacjami. Usprawni to na pewno przebieg Waszej sesji. Do zobaczenia! ❤️